تبلیغات
گردشگری و توریسم - معرفی جاذبه های گردشگری برزیل
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

معرفی جاذبه های گردشگری برزیل

زیبای بسیار باورنکردنی در دنیا وجود دارد که می توان از آن ها لذت برد، مسافرت یکی از فرصت هایی است که می توان با استفاده از آن از بسیاری از جاذبه های دیدنی دنیا لذت برد در ادامه با وبلاگ گردشگری و توریسم همراه باشید تا چند مکان دیدنی رو برای شما معرفی کنیم. تا به معرفی جاذبه های گردشگری برزیل بپردازیم.

برزیل


اورو پِرتو
اورو پِرتو یکی از بهترین شهرهای استعماری در برزیل است و به لفظ "طلای سیاه" می باشد، که در پایان قرن 17 تاسیس شد. و به سرعت تبدیل به مرکز کشف طلا میانجیگری مهاجران در ایالت میناس گِرایس گردید. این شهر حاوی معماری استعماری پرتغال می باشد، در حالی که ساختمان های نو و كهنه ابتكاری باید به معیارهای تاریخی پایبند باشند. کلیساهای قرن 18و19 با طلا تزئین شده اند و مجسمه های الیجادینهو ، اورو پِرتو را تبدیل به محبوب ترین جاذبه ی توریستی در برزیل کرده است.

 فرنادو د نورنها
فرنادو د نورنها اجلاس الجزایری ناروا با سواحلی بکر ، مناظر و حیات وحش ، جدید در 354 کیلومتری سواحل شمال شرقی برزیل است. این نشست الجزایر در سال 1503 پادرمیانی آمریکو وسپوچی کشف شد و قبل از سلطه پرتغال در سال 1737 ، به طور موقت وساطت هلندی ها و فرانسوی ها اشغال شد. امروزه تنها بزرگترین جزیره از 21 جزیره جمعیتی حدود 3500 ساکن دارد. این جزیره ها با آب گرم در کل طول سال و دید بسیار خوب حتی در عمق 50 متر، مکان ایده آلی برای غواصان می باشند.
برزیل
کارناوال ریو
قریبا در هر گوشه ای از برزیل ، جشن و کارناوال وجود دارد ، و بهترین و مشخص و ناپیدا شده ترین آن ها در رسیف ولی با اولیندا و سالوادور برگزار می شود. اما بزرگترین و بهترین کارناوال ، بلا شک کارناوال ریو دو ژانیرو می باشد. کارناوال ریو دو میلیون نفر را هر روز در خیابان ها و تقریبا نیم میلیون بیرونی را در طول جشن 4 صوم امساك جذب می کند. کارناوال در همه جا است، در خیابان ها، میدان ها، کافه ها، باشگاه ها، و همه مکان های دیگر در ریو .

پارک آبی

ارک آبی ونیز (Veneza water park)، یک پارک آبی غول پیکر است که در ساحل ماریانا در برزیل نو و قدیم اتفاق شده است.این مجموعه پارک آبی مبصر بزرگ تر دربرگیرنده بزرگترین رودخانه مصنوعی برزیل می باشد که رودخانه آمازون نام دارد و همچنین این پارک قریب به یک میلیون فوت مربع با 10 هزارهزار لیتر آب را حاوی می شود. “میدان پری دریایی” مکان دیگری در این مجتمع می باشد که دوش بارانی را فراهم می کند.

برزیل
این پارک آبی، یکی از بزرگترین پارک های آبی در آمریکای جنوبی می باشد این مرکز، به ارائه سرگرمی های متنوع و مهیج آبی می پردازد ودر رستورانهای آن می توان انواع غذاهای دریایی و سنتی را یافت.Veneza شاه نشین شهر رسیف و نام مستعاری است که به این منطقه داده شده است. پارک آب در 20 کیلومتری نواحی پهلوها شهر رسیف نو و قدیم اتفاق شده است.موضوعات مرتبط

جاذبه های گردشگری ،