تبلیغات
گردشگری و توریسم - جاذبه های دیدنی هلند
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

جاذبه های دیدنی هلند

جاذبه های بسیار در اروپا وجود دارد، هلند یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که به دلیل آب و هوای بسیار مطلوب و خوب خود دارای محیطی سر سبز و پر گل و گیاه است در ادامه قصد داریم تا زیباترین مناطق دیدنی این کشور را برای شما بیان کنیم.پس با وبلاگ گردشگری و توریسم همراه باشید تا به معرفی جاذبه های دیدنی هلند بپردازیم.

پارک ملی هوخه ویلوه

پارک ملی هوگ ولووه بزرگترین پارک ملی در هلند است و چشم اندازهای طبیعی و زیبای فراوانی دارد. گوزن ها، گرازهای وحشی و قورباغه های متراكم از ویژگی این پارک ملی هستند. این مکان هم جای آرام و آرایش آراستگی است و هم بهترین مکان راجع به حساب مشاهده حیات وحش است. در این موضع و آنجا می توانید با استفاده از دوچرخه رایگان بگردید و از وصله زینت طبیعت لذت ببرید.
هلند


منطقه یوردان، امستردام

امستردام، پایتخت هلند، بخاطر کافی شاپ هایش گمنام است. درخصوص آنکه وصله زینت واقعی هلند را بیابید، به ناحیه جوردان بروید. این منطقه گذشته متعلق به طبقه کارگر بوده است، ولی کم کم پیشرفت طبقاتی نموده و یکی از خاص ترین ناحیه های این شهر شده است. گذرگاه های تو در تو، کافی شاپ های فراوان، كارگاه ها و فروشگاه ها و بوتیک هایی که آخرین محصولات برندها را می فروشند، در این منطقه زیادند.

کانال های آمستردام

در حاشیه کانال های زیاد آمستردام، خانه های براز که اکثراً مربوط به قرن هفدهم می باشند به چشم می خورد. با حیات اینکه این کانال ها در اصل به دلیل ها اقتصادی ساخته شده بودند، ولی در حال حاضر تبدیل به بزرگ ترین جذب گردشگری آمستردام شده اند.
میدان رامبراند
هلند
این ساحت محبوب و اغلب شلوغ، در اصل در سال 1668 به عنوان بازار کره ساخته شد. مجسمه ای از نقاش نامدار هلندی رامبراند، زینت بخش مرکز این میدان است. 

کیدردیک

هلند

کیندردیک که فقط 16 کیلومتر از رتردام فاصله دارد، دهکده ای است که می توانید در آن نوزده آسیاب بادی متعلق به قرون وسطی را بیابید. این دهکده مکانی مسحورکننده و یکی از مهمترین مکان های گردشگری هلند محسوب می شود. در سال 1997 یونسکو آن را میراث جهانی نامید. سعی کنید سفر خود را در بازه دوم تا هفتمین سپتامبر تنظیم کنید تا از از وقوع اجماع تراضی محبوب و رایگان Mills in Floodlight هم ملاقات کنید که در طی این رویداد، شب ها نورپردازی براز روی آسیاب بادی ها صورت می گیرد.
  

موضوعات مرتبط

گردشگری اروپا ،