تبلیغات
گردشگری و توریسم - معروف ترین مناطق گردشگری قبرس
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

معروف ترین مناطق گردشگری قبرس

قبرس یکی از زیباترین مناطق اروپایی است که می توان به آن سفر کرد و لحظات بسیار خوبی را تجربه کرد، این کشور بسیار زیبا بوده و طبیعت بی نظیر از سواحل زیبا را دارا می باشد. در ادامه با وبلاگ گردشگری و توریسم همراه باشید تا به معروف ترین مناطق گردشگری قبرس بپردازیم.

قبرس


کوریون باستان

در مورد آثار باستانی در قبرس هیچ کمبودی وجود ندارد و کوریون باستان قبرس گل سر سبد این آثار تاریخی می باشد.. کوریون موقعیتی رمانتیک در صخره های ساحلی دارد و با نمایی زل زده کننده از شهر و مدیترانه به مکانی جادویی تبدیل شده است.. مکانی بزرگ و وسیع که معروف ترین بخش آن تئاتر و مجلس اوستولیوس می باشد.. اگر وقت کافی دارید، سری هم به کلیسای زیبای بیزانس با ستونها و کفپوش موزاییک بزنید..

قلعه سنت هیلاریون

یکی از زیباترین تباهی های مدیترانه، قلعه سنت هیلاریون می نفحه که در روزگاران قدیم سنگر جنگ های صلیبی و خانه اسطوره های افسانه ای زیادی بوده است.. اتاقک های زیادی داخل کوه ها ساخته شده که اگر از مسیر مارپیچ آن بالا بروید، میتوانید نمای فوق العاده ای از آبخوست را ببینید.. اگر تصمیم دارید فقط از یک قلعه در قبرس دیدن کنید، قلعه سنت هیلاریون را انتخاب کنید.
قبرس

شبه آبخست کارپاس

زیباترین منطقه در قبرس، شبه آبخو ناهموار و دورافتاده کارپاس می عطر که در امتداد سواحل طلایی پشت تپه های ناهموار شمال شرقی آبخو (قبرس شمالی) واقع شده است.. منطقه ای کمتر کشف شده در قبرس با روستاهای عجیب و غریب و مکانهای تاریخی پنهان.. اگر میخواهید جاهای دیدنی بکر و دست نیافتنی را تجربه کنید، شبه آداك کارپاس بهترین انتخاب است.. یک ماشین کرایه کنید و از موزاییک های آگیا تریادا در روستای سپاهی دیدن کنید و بعد از آن به روستای متباعد و نزدیك دیپکارپاز در شمال شرقی بروید و از دیوار های کلیسای آگیوس فیلون بازدید کنید
قبرس

قلعه کلوسی

 قلعه کلوسی قطعا در جایگاه اول قرار می گرفت.. این قلعه کوچک در بیرون از لیماسول تثبیت گرفته و یک مقر صلیبی قدیمی و یادآور اهمیت قبرس برای اروپایی ها در طول جنگ های صلیبی می باشد.. کلوسی با حله عالی در مرزهای ساحلی، ابتدایی بار توسط شوالیه سنت جان به عنوان استانداری انتخاب شد..

موضوعات مرتبط

گردشگری اروپا ،