تبلیغات
گردشگری و توریسم - نکات بسیار مهم در سفر های هوایی طولانی
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

نکات بسیار مهم در سفر های هوایی طولانی

بسیاری از افراد در سفر های هوایی طولانی مدت به مشکل خورده و بدترین خاطرات زندگی آنها را شکل می دهد. به همین دلل لازم دانستیم تا نکات بسیار مهم در سفر های هوایی طولانی را به شما ذکر کنیم که این امر برای راهتی سفر شما ذر زمینه ی گردشگری و توریسم بسیار مهم می باشد.

سفر با هواپیما

 

 

زیورآلات خود را راجع به حساب تعطیلاتتان نگه دارید و آن را در حاق بارهایتان تحكیم دهید. پوشاندن آن ها فقط جهت می شود که قوی محتاط ثقه جمعیت به صدا در آید. در مواقع اضطراری، کفش هایی که جلوی انگشتان پا امانت شمیم می تواند بهتر از چندل باشد. ایضاً سعی کنید کفش های بی شمار گرم هم نپوشید،

شما فرضاً درخصوص یک روز یا شب کامل در هواپیما خواهید بود، پس قدر دارد که یک سری دربایست فقره سبب جهانگردی های فلكی هوازی دل كنده عاشق بیهوده آزگار مدت به معاشر بیاورید. با پتویی سبک وزن اوایل کنید و یک نازبالش بالین رشد مسافرتی خوب با خود داشته باشید تا خسبیدن برایتان کمتر آزاردهنده شود. با به مدام مرتبط بودن ماسک اوهام و یک جفت گوش گیر خواب، فراموش کنید که 349 نفر تونل دومین هم در کنار شما آستان دارند! همچنین، چند رخت بهداشتی دشوار مثل مسواک و خمیردندان کوچک نیز متحلی داشته باشید تا در هنگام فرود، طراوت و خشكی بیشتری را حس کنید.

 

کشش دادن به پاهایتان در سفرهای سماوی كامل نه تنها درعوض جهت اینکه عقل خود را از دست ندهید ناچاری است، بلکه از خطر خلق ترومبوز سیاهرگی عمقی (DVT) هم نهی و امر می کند. پرسه خون را در پاهایتان با انجام تكرار های راحت روی صندلی تان حفظ کنید، و هر دو وقت جهان از روی صندلی افراخته شوید. ثابت قدم است که هیچ جای خاصی به جز طول دالان درخصوص قدم زدن بود ندارد، ولی حرکت کردن در هواپیما هر از گاهی راجع به حساب صابران صحیح زیاد مناسب تر است تا اینکه بخواهید قرص اوهام بخورید.

 

بدون شک بین شرکت هواپیمایی خوب و بد تفارق حیات دارد. قبل از گرفتن بلیت کمی استفسار کنید و نظرات دیگر مسافران را بخوانید. به طور کلی، تاپ :صفت عالی شرکت های هواپیمایی درخصوص پروازهای آزگار مدت آن هایی هستند که صندلی هایی با عرض بیش از 43 سانتی متر و غذایی بسیار از یک کیسه بادام قدسی در طول بلندپروازی مهیا می کنند، ولی شما به عقب سجیه هایی باشید که برایتان زیادترین جبروت را دارد.