تبلیغات
گردشگری و توریسم - سفر به دبی
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

سفر به دبی

اگر از روزمرگی زندگی خسته شده اید و به دنبال یک مقصد متفاوت می گردید، تور دبی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد، سفر به دبی این فرصت را به شما خواهد داد که از فضای زندگی  عادی دور شوید و ساعاتی از عمرتان را برای خود باشید.

دبی یکی از بهترین شهرهای امیرنشین امارات متحده عربی است که در تمام بار صنعت توریسم کشور امارات بر آن تکیه دارد، این شهر با ایجاد جاذبه های گردشگری مختلف و متنوعی چون؛ آسمان خراش ها، مراکز خرید، پارک های آبی (مثل Wild Wadi) و... یکی از پرطرفدارترین شهرهای توریستی خاورمیانه به شمار می رود.


آب و هوای دبی

اگر چه آب و هوای دبی همیشه گرم و خشک است اما خود این مسئله یکی از مزیت های آب وهوای دبی محسوب می شود، با ثبات بودن و پیش بینی پذیر بودن وضعیت آب و هوا یکی از مزیت های اصلی این شهر است.

در طول سال به ندرت پیش می آید که هوا حالتی ابری پیدا کند و خبری از بارش برف و باران نیست. هوای دبی همیشه گرم است اما بهترین زمان برای سفر به دبی از ماه آبان تا اواخر فروردین ماه می باشد در این مدت با هوای گرم خوشایندی در طول شب و روز روبرو خواهید بود اما از اواسط اردیبهشت تا اواخر مهر ماه هوا به گرمترین حالت خود خواهد رسید.

سفر به دبی و دیدنی های آن

یکی از کشورهایی که باید در مورد آن اطلاعات مناسبی پیدا کنید امارات و البته پایتخت آن دبی می باشد.
شهری که بی شک یکی از بزرگترین نقاط توریستی دنیا و یکی از مجلل ترین و بهترین مقاصد گردشگری برای تفریح، هیجان و ماجراجویی می باشد.

سفر به دبی

این شهر همواره پر است از جاذبه هایی که هر آژانس مسافرتی را به ارائه خدمات تور دبی وا می دارد!
در این مقاله سعی داریم تا با برخی از این جاذبه های توریستی آشنا گردیم.

منبع: گردشگری