تبلیغات
گردشگری و توریسم - شهر هایی که حنما باید ببینید
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

شهر هایی که حنما باید ببینید

برخی از شر جای جهان به صورتی طراحی شده اند که در صورتی که آنها را ندیده اید بهتر است از هر فرصتی استفاده کنید و یک بار به دیدن آن کشور بروید و از ازیبایی آن لذت ببرید. با شهر هایی که حنما باید ببینید از وبلاگ ما همراه باشید

Image result for veniz

این شهر هرگز جذابیتش را از دست نداده و به ویژه در تابستان‌ها، پذیرای گردشگران وفور و كمی است. این اتفاق البته دلیل محکمی نیز دارد: شهری که انگار عاملاً بر روی آب ساخته و عاشقانه‌هایی که در آن روی می‌دهد. موزه‌ها و کلیساهای این شهر سراسر از شکوه معماری است.

ونیز در 365 روز سال جادو می‌کند و یومیه الوف گردشگر محو تماشای جادوی آن می‌شوند.آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای در کنار تاریخ آن گردشگران زیادی را به ویژه از کشورهای سرد شمال اروپا به سمت خود جذب می‌کند.

رم بدون اغراق مشابه یک صحنه تئاتر است. کافه‌ها و رستوران‌های بسیار زیبای این شهر می‌تواند زنگ تفریح شما را تضمین کند. آنقدر گزینه در این شهر زیاد است که شاید وقت کافی برای آزمایش همه آن‌ها نداشته باشید. مکان‌های باستانی، کلیساهای کهن، برج پیزا و نقاشی‌های معزز باعث خواهد شد تا زمانی طولانی را در آن سپری کنید.

سوئیس یک کشور مهاجرپذیر است و بالغ بر ۲۳ درصد از ساکنان این کشور را مهاجران تشکیل می‌دهند. بخشی از این مهاجران سال‌های قبل به سوئیس آمده‌اند و فرهنگ و زبان خود را هم به این کشور آورده‌اند. بانک جهانی در گزارش اخیر خود آورده است: در سال ۲۰۱۴ میلادی ۳ /۲۳ درصد از جمعیت سوئیس را مهاجران تشکیل می‌دادند که ۶۴ درصد از این افراد اهالی دیگر کشورهای اروپایی بودند.

Image result for veniz

 سوئیس با جمعیتی بالغ بر هشت هزارهزار نفر یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیاست و از نظر شفافیت دولتی، آزادی‌های اجتماعی، کیفیت زندگی، رقابت‌پذیری اقتصادی و شاخص توسعه انسانی در میان تمامی کشورهای دنیا در صدر قرار دارد. به گزارش مرکز پژوهش ها بانک کردیت سوئیس این کشور از نظر ثروت اسمی، به ازای هر سال خورده در بالاترین آشیان در دنیا قرار دارد و از نظر تولید تمام عیار داخلی سرانه هم در آشیانه هشتم دنیاست.

دو شهر بزرگ این کشور، شهرهای زوریخ و ژنو هستند که در گزارش‌های جدید از این دو شهر به عنوان شهرهایی که بالاترین کیفیت زندگی در آنها وجود دارد یاد شده است.

از آنجاییکه اسپانیا از کشورهای توریستی اروپاست ، اماکن تفریحی اسپانیا در جذب گردشگر نقش بسزایی دارد . اگر به اسکی علاقه دارید و مایلید در پیستهای اسکی ، ورزش کنید ، با خیال آسوده ایتالیا رو برای سیاحت قدرت و کنید . در کوه های آلپ پیست های اسکی هست که لحظات مفرحی را برای شما رقم می زند .