تبلیغات
گردشگری و توریسم - بلیط ارزان قیمت با سفرمی
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

بلیط ارزان قیمت با سفرمی

وب سایت خرید و فروش آن لاین بلیط هواپیما، سفرمی، با ارائه خدمات فروش بلیط های هواپیمای چارتر، همواره کمک حال مسافران و مشتریان خود بوده و ما در این پست سعی داریم برخی از ویژگی ها این نوع بلیط ها را برای شما عزیزان شرح دهیم:

بلیط های چارتر انواع مختلفی دارند که هریک با توجه به ویژگی ها خود، اسم مخصوصی دارند و در این مقاله ما به توضیح برخی از آنها میپردازیم:

Full Charter: یعنی اجاره کلیه صندلی های یک پرواز در مسیر خاص و برای دوره ای مشخص توسط چارتر کننده.

Seat Charter: یعنی اجاره تعداد محدودی صندلی از یک پرواز در مسیر خاص و برای دوره ای مشخص توسط چارتر کننده. لازم به ذکر است که بسته به سیاست های کاری چارتر دهندگان و تقاضای چارترکنندگان ، سیت چارتر انواع مختلفی به شرح ذیل دارد:

سیت چارتر بصورت شناور : در این حالت چارتر کننده متعهد است تعداد مشخصی صندلی را بصورت رفت و برگشت در یک مسیر پروازی در طی یک دوره معین مثلاً یک ماهه به فروش برساند . در این روش معمولاًرعایت فاصله زمانی مشخص بین تاریخ رفت و تاریخ برگشت بلیط های صادره ضروری نمی باشد .

سیت چارتر بک تو بک Back To Back : تعهد چارتر کننده در این مورد بیش از دیگر عوامل مهم می باشد، تعداد مشخصی صندلی را بصورت رفت و برگشت در یک مسیر پروازی و در هر پرواز به فروش برساند . بدیهی است در این روش رعایت فاصله زمانی مشخص بین تاریخ رفت و تاریخ برگشت بلیط های صادره ضروری است.

سفر های هوایی با هواپیما

درباره پروازهای چارتر دو نوع سوال متداول وجود دارد که در این مقاله سعی میکنیم به آنها پاسخ دهیم

 آیا می‌توان بلیط چارتر را استرداد کرد؟

به هیچ وجه! بلیط چارتر، بر خلاف بلیط سیستمی، قابل استرداد نیست و خریدار باید در زمان خرید این نوع بلیط‌ها، حتما حواس‌اش را جمع کند و فقط اگر از برنامه‌ی سفرش کاملا مطمئن است، این نوع بلیط را خریداری کند.

 آیا بلیط چارتر، برای همه‌ی مسیرها به‌فروش می‌رسد؟

جواب قطعی ای برای این سوال وجود ندارد، چرا که بیشتر فروش بلیط چارتر، برای مسیرهای خاص و البته پرپرواز است؛ اما اگر بخواهیم بیشترین بلیط‌های چارتری برای پروازهای داخلی را برشماریم، می‌شود به پروازهای مشهد، کیش و اهواز اشاره کرد که در اکثر مواقع، بلیط چارتر دارند.