تبلیغات
گردشگری و توریسم - چرا سفرمی را انتخاب کنیم؟
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

چرا سفرمی را انتخاب کنیم؟

خرید بلیط آن لاین یکی از راحت ترین و به روز ترین روش های تهیه بلیط برای مسافرت های هوایی و با هواپیما می باشد.اما در این میان یک سوال همیشگی وجود دارد: کدام سایت و آژانس فروش آن لاین را انتخاب کنیم.پیشنهاد ما به شما سایت سفرمی می باشد و در این مقاله قصد داریم دلایل خود را برای این انتخاب ذکر کنیم.

راحتی در خرید و دریافت بلیط هواپیما
در میان انبوهی از بلیط های موجود، لازم نیست زمان زیادی را صرف یافتن بلیط ارزان هواپیما نمایید! با یک کلیک ساده، سفر می بلیط های هر روز را به ترتیب قیمت از پایین به بالا به شما نمایش می دهد و براحتی می توانید بلیط چارتر یا سیستمی ارزان هواپیما را پیدا نمایید. اگر هم میخواهید بلیط های مربوط به یک بازه ی قیمتی خاص را ببینید ابزاری برای تعیین حداقل و حداکثر قیمت بلیط هواپیما در اختیار شماست!

راه دوری نرویم!
خرید بلیط هواپیما از سفر می بسیار راحت و سریع است؛کافیست برای اثبات این موضوع به دیگر سایت ها مراجعه کنید. پس از آنکه مبدا و مقصد خود را مشخص کردید، لیست بلیط ها نمایش داده می شود. در اینجا می توانید با انواع ابزارهای موجود برای فیلتر نمودن نتایج، بلیط مورد نظر خود را براحتی انتخاب نمایید.

سفر های هوایی با هواپیما

انواع مختلف بلیط های چارتر در بازار و سایت سفرمی وجود دارد که به آن می پردازیم از جمله:

Full Charter: یعنی اجاره کلیه صندلی های یک پرواز در مسیر خاص و برای دوره ای مشخص توسط چارتر کننده.

Seat Charter: یعنی اجاره تعداد محدودی صندلی از یک پرواز در مسیر خاص و برای دوره ای مشخص توسط چارتر کننده. لازم به ذکر است که بسته به سیاست های کاری چارتر دهندگان و تقاضای چارترکنندگان ، سیت چارتر انواع مختلفی به شرح ذیل دارد:

سیت چارتر بصورت شناور : در این حالت چارتر کننده متعهد است تعداد مشخصی صندلی را بصورت رفت و برگشت در یک مسیر پروازی در طی یک دوره معین مثلاً یک ماهه به فروش برساند . در این روش معمولاًرعایت فاصله زمانی مشخص بین تاریخ رفت و تاریخ برگشت بلیط های صادره ضروری نمی باشد .

سیت چارتر بک تو بک Back To Back : در این حالت چارتر کننده متعهد است تعداد مشخصی صندلی را بصورت رفت و برگشت در یک مسیر پروازی و در هر پرواز به فروش برساند . بدیهی است در این روش رعایت فاصله زمانی مشخص بین تاریخ رفت و تاریخ برگشت بلیط های صادره ضروری است .

سیت چارتر بصورت Block Seat : در این حالت چارتر کننده متعهد است تعداد مشخصی صندلی را بصورت رفت و برگشت با تاریخ مشخص در یک مسیر پروازی و برای یک پرواز مشخص به فروش برساند .