• گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

خرید بلیط چارتر

یکی از مدرن ترین و جدید ترین روش های خرید بلیط هواپیما، روش خرید آن لاین می باشد.که با کمک و استفاده از سایت های خرید اینترنتی، این اقدام صورت میگیرد.سایتی که در این عرصه مطرح است سایت سفرمی می باشد که در این مقاله ما سعی داریم به چگونگی کاربرد آن بپردازیم:

امروزه به مدد گسترش فناوری، اطلاعات و دسترسی روزافزون اشخاص به اینترنت، تجربه‌ی خرید‌ اینترنتی هم به مرور زمان در میان افراد جامعه رو به افزایش است و افراد می‌توانند به راحتی نیازهای خود را به صورت آنلاین برطرف کنند و یکی از این نیاز ها نیاز به خرید بلیط هتواپیما می باشد.تا کی مسافران باید در ترافیک و شلوغی آن هم فقط برای خرید یک بلیط مسافرتی، زمان خود را هدر بدهند؟

خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین، از جمله مواردی است که چند سالی می‌شود در کشور ایران رواج پیدا کرده و مسافران هوایی به جای خرید حضوری، خرید آنلاین را ترجیح می‌دهند. خرید بلیط هواپیما خارجی به صورت آنلاین در کنار بلیط پروازهای داخلی روز به روز در بین کاربران در حال افزایش است و دیگر کاربران مشاوران فروش بلیط هواپیمای خودشان شده اند.

یکی از برترین سایت ها و سامانه‌ی اینترنتی خرید بلیط هواپیما‌، سفرمی می باشد که، به عنوان برترین سامانه در خرید بلیط پروازهای داخلی، با کسب اعتماد در بین مسافران توانسته برای اولین ‌بار در کشور این امکان را برای مسافران خطوط هوایی فراهم کند که بلیط پروازهای ایرلاین‌های خارجی را به ‌صورت تمام آنلاین خریداری کنند.

سفر های هوایی با هواپیما


مسافران‌ سفرهای خارج از کشور با مراجعه با سامانه‌ی www.safarme.com با لیستی از پروازهای ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی همچون هواپیمایی قطر، لوفتهانزا، ایرفرانس، ایران‌ایر، ماهان، کی ال ام، ترکیش، آلیتالیا، ایرفلوت، اکراینی و ... مواجه می‌شوند و می‌توانند با مقایسه‌ی قیمت‌ها و با توجه به ساعت پرواز، بلیط پرواز خارجی خود را به صورت تمام آنلاین و در کمتر از 3 دقیقه خریداری و مبلغ آن را نیز به ریال و با کارت شتاب بانکی پرداخت کنند.

اطلاعات ناقص و غلط در هنگام خرید بلیط هواپیما یکی از بدترین تجربه‌های مسافران است، اما با مراجعه به سامانه‌ی اینترنتی سفرمی علاوه بر اینکه کاربران با اطلاعات دقیق و کاملی از لیست پروازها مواجه می‌شوند، تیم پشتیبانی این سایت نیز از ابتدای فرایند خرید تا پای پرواز در کنار مسافران هستند.

در خریدهای اینترنتی، سرعت همراه با اعتماد برای کاربران اهمیت بسیار دارد، سامانه‌ی سفرمی با ضمانت بلیط هواپیما خارجی خریداری شده، توانسته اعتماد کاربران را جلب کند و مسافر می‌تواند با آرامش و اطمینان از سفر خود لذت ببرد.

ی‌توانید برای خرید بلیط هواپیما خارجی به هر مقصدی از جهان به سامانه‌ی www.safarme.com سر بزنید و با اطمینان بلیط خود را از ایرلاین‌های مورد نظر جستجو و خریداری کنید.