تبلیغات
گردشگری و توریسم - برنامه ریزی سفر و ارزان ترین بلیط هواپیما با سفرمی
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

برنامه ریزی سفر و ارزان ترین بلیط هواپیما با سفرمی

همانطور که میدانید یکی از بهترین و معتبر ترین سایت های فروش بلیط در ایران وب سایت سفرمی می باشد.این وب سایت که کار خود را بیشتر در حوزه فروش بلیت های داخلی پیش میبرد، بر سود کمتر و خدمات بهتر و مقرون به صرفه تر همواره تاکید داشته است و با این روش توانسته مخاطبان و مشتریان زیادی برای خود دست و پا کند.

طی یکی دوسال گذشته آماری که برای میانگین درآمد سالانه هر خانواده منتشر شده رقم ۲۳۴میلیون ۸۳۴هزار ریال بوده است. حالا با در نظر گرفتن این رقم می شود محاسبه کرد که در کنار هزینه های متفاوتی که افراد برای گذران زندگی در نظر می گیرند اگر قصد سفر داشته باشند هزینه سفر با وسایل مختلف چه قدر برایشان خرج بر می دارد.

مسافرت و سفر با هواپیما علی رغم همه حواشی ای که پیرامونش وجود دارد اما به علت سرعت در رسیدن به مقصد، همیشه یکی از گزینه های انتخابی برای افرادی بوده است که بیشترین از اینکه بخواهند در طول راه از مسیر لذت ببرند دلشان می خواهد اوقاتشان را در مقصد سپری کنند.

به بیان دیگر هزینه های مالی به هیچ عنوان نمیتوانند در وقت صرفه جویی شده برابری کنند و این هزینه(خرید بلیط) در واقع صرفه جویی در هزینه ها می باشد.

میانگین قیمت بلیط هواپیما در کشور بسته به نوع هواپیما و مقصد چیزی حدود ۱۵۰تا۲۴۰هزار تومان اعلام شده اما اگر مبدا را تهران در نظر بگیرید و بخواهید سفر به شهرهای پر طرفداری مثل مشهد یا شیراز را تجربه کنید می توانید با مراجعه به وبسایت خرید آنلاین بلیط هواپیما با قیمت هایی پایین تر و خیره کننده (بین 90 تا 120 هزار تومان و حتی کمتر) روبرو شوید.

سفر های هوایی با هواپیما


فصلی که می توان آن را دوران پیک و اوج سفر دانست، درواقع به تعطیلانت پشت سر هم میگویند.همانطور که میدانید در این روز ها همه یا اکثر مردم قصد سفر کردن میکنند و از این بابت کل ایران در تلاطم مسافرت فرو می رود. متاسفانه در ایام تعطیلات همیشه شاهد ترافیک سنگین در برخی محور های کشور هستیم و این دلیلی جز بی برنامگی ما در تفریح ندارد. افزایش روز افزون گرمای هوا و نزدیک شدن به تابستانی داغ خبر از سفرهای تابستانی و مسافرت های پر از هیجان و رنگارنگ می دهد که مختص این فصل اند. اگر به وب سایت راهنمای سفر من  مراجعه کنید، با دیدنی های فراوانی از جای جای کشورمان روبه رو می شوید که از آنها بی خبر بوده اید.

ارائه قیمت های بلیط چارتر در بازه زمانی یک ماهه ازدیگر ویژگی های این موتور جستجو است. در این سرویس مسافر می تواند به طور مثال قیمتهای بلیط تهران- مشهد را تا ۳۰ روز آینده در سایت مشاهده و ارزان ترین روز و تاریخ آن را برای سفر انتخاب کند. یعنی می تواند با جابجایی برنامه سفر، بهای کمتری را پرداخت نماید.

با وجود اینکه بر اساس قانون هواپیمایی کشور بلیط های چارتر قابلیت استرداد را ندارند اما تیم پشتیبانی سفرمی با تلاش و پیگیری این قابلیت را برای مسافرین خود محقق نموده است.برچسب ها

،