تبلیغات
گردشگری و توریسم - پارک آهو کوالالامپور، جاذبه گردشگری مهم مالزی
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

پارک آهو کوالالامپور، جاذبه گردشگری مهم مالزی

همانطور که می دانید کوالالامپور، پاتخت مالزی، یکی از پر گردشگترین شهرهای قاره آسیاست که بدلیل برخورداری از جاذبه های گردشگری بی نظیر و بسیار زیبا همیشه مورد توجه گردشگران بوده است. یکی از مهم ترین و محبوب ترین جاهای دیدنی مالزی، پارک آهو کوالالامپور (Deer Park Kuala Lumpur) است که در مقاله امروز به معرفی آن خواهیم پرداخت. در ادامه همراه ما باشید.

پارک آهو کوالالامپور

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پارک آهو کوالالامپور قسمتی از باغ دریاچه کوالالامپور است که با مساحت دو هکتاری خود جایگاه گونه های مختلف آهو و گوزن از جمله آهوهای زیبا و خالدار هندی، گوزن سمبر  و گوزن زرده که با توجه به زندگی طبیعی آهوها طراحی شده است. بعلاوه شما می توانید موش آهو کوچک ترین جانور سم دار که موجودی مشهور در فرهنگ عامه اندونزی و مالزی می باشد را هم از نزدیک ببینند. شما می توانید در تور کوالالامپور نوروز 96 خود از این پارک زیبا هم دیدن کنید.


درواقع باید این مورد را هم اضافه کنیم که شما این امکان را دارید که در میان درختان پیاده روی کرده و از سفر خود لذت ببرید. درضمن هنگام رفت و آمد در پارک دقت کنید، بسیاری از پله ها شیب تند دارند. ممکن است در فصول گرم سال، گرمای هوا هم مقداری شما را اذیت کند، لذا توصیه می کنیم لباس خنک بپوشید. برخی از گردشگران هم گلایه مند بوده اند که فقط 4 گوزن در یک محیط کوچک برای گردشگران نشان داده می شود و توصیه می کنند که ارزش اتلاف وقت رو ندارد!

پارک آهو کوالالامپور

در پایان باید این مسئله را هم خدمت شما عرض کنیم که محیط آرام و خوبی نیز برای دویدن در اطراف پارک وجود دارد. اگر در سفر با تور کوالالامپور، با کودکانتان همراه هستین، با رفتن به پارک های کوالالامپور می توانید فرزندان خود رو هیجان زده کنید. این پارک علاوه بر آهوان زیبا طبیعت فوق العاده زیبایی نیز دارد که کلبه های چوبی و حصیری این پارک و پل سفید رنگی که در دل طبیعت قرار دارد در نوع خود بسیار بی نظیر می باشند.

موضوعات مرتبط

جاهای دیدنی مالزی ،