تبلیغات
گردشگری و توریسم - مطلب مهم گردشگری آمریکا
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

مطلب مهم گردشگری آمریکا

امروزه گردشگری در جهان یک از تفریحات مهم به حساب می اید .گردشگران معمولا به نقاط مهمی از جهان که دارای آب و هوای خوب و مکانهای تاریخی است میروند . اکنون ما در مورد گردشگری چند مکان در کشور مهم و مطرح جهان به  اسم آمریکا می خواهیم صحبت کنیم.

گردشگر آمریکا


پارک ملی  آمریکا

این پارک بزرگ، در دو ایالت تنسی و کارولینای شمالی قرار دارد و پربازدیدکننده ترین پارک ملی آمریکا است. کوه های بزرگ اسموکی، گونه های مختلف گیاهی و جانوری در خود دارد و جزو میراث جهانی یونسکو نیز هست. این پارک بیش از 500 هزار آکر وسعت دارد که می توانید همه جای آن را زیر پا بگذارید.
ایرلاین زاگرس


مجسمه آزادی و دیدنی آمریکا


این نماد آزادی و دموکراسی در آمریکا در جزیره آزادی در فاصله نزدیکی از منهتن قرار دارد. بازدید از این مجسمه برای عموم آزاد است و می توانید با بالا رفتن از 377 پله به بالای مجسمه برسید و چشم انداز زیبایی از اطراف را مشاهده کنید. اگر به صعود از پلکان علاقه ای ندارید هم می توانید از موزه جزیره آزادی برای دوره مسائل تاریخی دیدن کنیدو از دیدن آن لذت ببرید.

ایرلاین زاگرس

کوه راش‌مور


جالب است این را بدانید که فقط در آمریکا می توانید ببینید که صورت های روسای جمهور خود را روی کوه حکاکی کنند.  در کوه راش‌مور می توانید حکاکی های صورت جورج واشنگتن، توماس جفرسون، تئودور روزلوت و آبراهام لینکلن را روی کوه ببینید. مناطق طبیعی بسیار زیبایی برای کشف و گشت در اطراف منطقه تپه های سیاه وجود دارند که باید حدود یک تا دو ساعت به سمت آنجا رانندگی به سمت آنجا لذت ببرید.

ایرلاین زاگرس

 

آبشار نیاگارا آمریکا


یکی از مکان های محبوب آمریکا آبشار نیاگارا است. اما سمت آمریکا بسیار زیباتر و باصفاتر می باشد. حدود 750 هزار گالن آب در هر دقیقه از این آبشار سرازیر است و می توانید تا اندازه ای به آن نزدیک شوید که قدرت مه حاصل از ریزش آب را به خوبی احساس کنید. قایق هایی در آبشار قرار دارند که بازدیدکننده ها را به پایه آبشار می رسانند.
گردشگر آمریکا


موضوعات مرتبط

گردشگری آمریکا ،