تبلیغات
گردشگری و توریسم - جشنواره های دبی بخش اول
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

جشنواره های دبی بخش اول

در سراسر دنیا فستیوال های مختلفی را اجرا می شود به طور مثال جشنواره کن یک نوع فستیوال می باشد که هر سال برگزار می شود. در این فستیوال هداای گوناگونی به فیلم های کختلفی داده مشود که که بسیار مطلوب ساخته شده است. حال ما می خواهیم در مورد فستیوال های دبی صحبن کنیم در ادامه با وبلاگ گردشگری همراه باشید. فستیوال روز ملی دبی روز بزرگداشت استقلال امارات از بریتانیا می باشد که مردم این شهر هرسال به مناسب این روز دوم ماه دسامبر را جشن می گیرند و این فرصت را دارند تا به دیدن بسیاری از یادبودهای اصلی شهر که درب هایشان را برای بازدید عموم باز می کنند، بروند.
جشنواره های دبی یخش اول
جالب است این را بدانید که فستیوال در دبی مدیا سنتر که به عاشقان غذا انحصاری داده شده است، برگزار می شود. این جشن به مدت یک هفته برپاست و بهترین سرآشپزان دنیا را به این مراسم می کشد تا خوشمزه ترین غذاهای مخصوص خود را برای اتفاق های مختلف اجتماعی تهیه کرده و حتی ایده های آشپزی و معرفی غذاها را برای حاضرین انجام دهند.

این مناسبت که عموماً دی اِس اِس (دبی سامر سورپرایز) نام دارد، توسط یک شکل خوش یمن فنری شکل زرد رنگ به نام مدش در تبلیغات کارتنی ظاهر می شود که بیشتر از همه برای نسل جوان و نوجوان جالب تر است.

جشنواره های دبی یخش اول
به این نکته نیز باید توجه داشت که dss به منظور تشویق گردشگران برای بازدید از این شهر در فصل گرما پایه ریزی شده است. ده هفته این رویداد به موضوع های متفاوتی نظیر غذا، هنر، ماجراجویی و طبیعت تقسیم می شود و حتی هتل ها در این زمان برای جذب میهمان بیشتر خدمات قابل قبولی را ارائه می دهند.این نمایشگاه سالانه که بزرگترین نمایشگاه در منطقه آسیایی در موقعیت خود می باشد، فروشندگان و نمایش دهندگان سرتاسر منطقه را به خود جلب می کند. نمایشگاه اصلی در مرکز همایشگاههای بین المللی دبی برگزار می شود و شامل بیش از 500 بازیگر است که در سطح 30 غرفه بین المللی که تمام برندهای لباس و کارخانه جات نساجی را پوشش می دهند، گسترده شده استفستیوال فیلم، فیلم های هنری خانگی و مستقل را تشویق به شناخته شدن توسط عموم با حضور میهمانان خاصی نظیر جورج کلونی و مورگان فری من که مخاتبان زیادی را به سوی خود می کشانند، می کند.

موضوعات مرتبط

جاهای دیدنی دبی ،