تبلیغات
گردشگری و توریسم - گردشگری پاتایا
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

گردشگری پاتایا

در کل اگر بخواهیم از کنار کشور های گردشگری همانند تایلند به سادگی بگذریم ظلم بزرگی به خود کرده ایم زیرا کشور تایلند مانند بهشتی است که بر روی زمین نهاده شده که شهر پاتایا نیز قطعه ای از این بهشت می باشد.

درادامه با وبلاگ گردشگری همراه ما باشید تا نکات خوبی را در مورد پاتایا برای شما بازگو کنیم.شهر ساحلی پاتایا واقع در شرق خلیج تایلند با آب و هوایی شرجی و خشک است که هر ساله بیش از 6 میلیون توریست از آن دیدن می کنند. البته باید این را هم اضفه کنیم که این مزرعه به همراه یک پارک سنگی که قدمت سنگ های آن به هزاران میلیون سال می رسد در فاصله 9 کیلو متری شهر واقع شده است.

گفتنی است در صورتی که قصد سفر به پاتایا را دارید می توانید با مراجعه به وب سایت سفرمی نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

گردشگری پاتایا


علاوه بر تماشای هزار کروکدیل با نمایش های جذاب حیواناتی مانند فیل ، گربه ماهی های بزرگ ، اسب ها و خرس های نا یاب ، شیر ، ببر و گوزن در این پارک برای دیدن وجود دارند. گیاهان ، درختان و صخره های بسیار عظیم موجود زیبایی خاصی به پارک بخشیده اند.

گردشگری پاتایا

یکی از مکانهایی که باید به آن توجه داشته باشید.  Koh Larn جزیره مرجانی جالب در 7 کیلو متری جنوب غربی پاتایا با ساحل شنی دلنشین و آب زلال است است که گردشگران زیادی را هر ساله به خود جذب می نماید.باغ وحشی در شمال شهر با بیش از 20 ببر بنگالی که نمایش های پر هیجانی چون پریدن از درون حلقه آتش و راه رفتن روی بند را انجام می دهند.  هزاران تمساح نیز در این باغ وحش زندگی می نمایند که دیدن کشتی آن ها از پر جاذبه ترین نمایش ها است. فیل ها و بازی بسکتبالشان ، خوک ها ، سگ ها ، شتر و شتر مرغ و کانگورو ها از دیگر جانداران دیگر این باغ وحش بزرگ می باشند.