• گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

زیبایی های سفر به آفریقا

یکی از مهترین کشور هایی که بیشتری منابع مهم جهان را به خود اختصاص داده است آفریقا می باشد. بیشتر مردم این کشور سیاه پوست می باشند و در دوران گذشته ظلم زیادی را متحمل شده و از تبعیض نژادی رنج زیادی برده اند. ولی چیزی که امروز مهم است صنعت گردشگری آن می باشد که به شدت در حال رونق است در ادامه با وبلاگ گردشگری همراه ما باشید. تا نکات مهمی را در اختیار شما بگذاریم.یکی از معضلات بزرگ سفر کردن مقصد سفر است که شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد. اغلب خانواده ها برای انتخاب مقصد به نتیجه مشترک نمیرسند. بعضی هم به دنبال جای جدید برای سفر میگردند. با نزدیک شدن به ایام نوروز 95 شاید این موضوع دغدغه شما هم باشد.

زیبایی های سفر به آفریقا

البته باید این را هم در نظر داشته باشید که اگر میخواهید از مخارجی که برای سفر پرداخت میکنید بهترین استفاده را کنید آفریقای جنوبی میتواند گزینه ی مناسبی برای سفر با تورهای مسافرتی باشد. شاید در ابتدا فکر کنید که این امر زیاد معقول به نظر نمی رسد.

اما با اندکی مطالعه میتوانید با حقایق شگفت انگیز در باره ی آفریقای جنوبی آشنا شوید.آفریقای جنوبی کشوری میان اقینوس هند و اطلس است. به جرات می توان گفت که این کشور مالک یکی از خاص ترین موقعیت های جغرافیای است. مهم ترین نکته در مورد طبیعت آفریقا جنوبی پوشش گیاهی آن است. جالب است بدانید که این کشور به تنهایی یک دهم از کل گونه های گیاهی را در خود جا داده است. به طور حتم این کشور میتونه راه نوروز96 خیلی از ما ایرانی ها باشه که به طبیعت علاقمن هستیم.

زیبایی های سفر به آفریقا

یکی ارز نکاتی که می توان توجه کرد این است که فلات کارو یکی از منطقه های مورد علاقه ی اکیپ های کوهنوردی و تورهای گردشگری است. آب و هوای ویژه این کشور ساحل بسیار زیبایی در حاشیه ی شرقی این کشور خلق کرده که میتونه خاطره جدیدی از ساحل رو برای شما به ارمغان بیاورد.از ساحل های استوایی و مدیترانه ای گرفته تا ساحل های کویری که هر روزه مقصد تورهای مسافرتی زیادی در سراسر دنیا است.از دیگر جاذبه های توریستی آفریقا ی جنوبی میتوان به بازار های محلی،ارتفاعت راگولد،راه باغ که یکی از نادر ترین جنگل های اقاقیا در دنیا است اشاره کرد.موضوعات مرتبط

جاذبه های گردشگری ،