تبلیغات
گردشگری و توریسم - 2 جاذبه گردشگری زیبا در کشور تایلند
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

2 جاذبه گردشگری زیبا در کشور تایلند

با رسیدن تعطیلات تابستانی قطعا به فکر سفر به شهر یا کشور خاصی را در سر می پرورانید اما برای اینکه سفر مناسبی داشته باشید باید حتما از قبل سفر آگاهی لازم و احتمالات را در نظر بگیرید. مهم ترین قسمت سفر شما این مورد می باشد که از مکان های دیدن کنید که از نظر جاذبه های گردشگری کاملا غنی باشند. به همین خاطر در این مطلب شما را با جاذبه های گردشگری تایلند بیشتر آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری تایلند وات آرون بانکوک در نزدیکی وات چائنگ و معادل آتشخانه بودای غنوده و نشسته در غرب رود چائوپرایا جدید شده است. عبادتخانه وات آرون تایلند “Wat Arun” که به آتشكده سحر دم نیز مشهور است، یکی از باشکوه ترین جاهای دیدنی بانکوک به سرشماری می رود که در خلال روییدن مهتاب نمایی فوق العاده دارد.


وات آرون بانکوک

معبد آرون با فراز ۷۰ متری، دکوراسیونی ترتیب شده با کاشی و سرامیک و شیشه های رنگی دارد که بلوز بی آستین سوژه درعوض جهت عکاسی می باشد. در کنار برج ها تصویر سربازان چینی و غیره تحكیم داده شده و چهار عكس ایندرا، خدای هندی، سواره و پیاده بر اِراوان، فیل داستان ای، در صفه دوم هستند. پله های وات آرون شیب زیادی دارند و در کنار آن ملجا پرده گذاشته شده تا بتوانید عدم تعادل خود را حفظ کنید. کاخ با شکوه گرند پالاس نیز یکی پسین از جاذبه های آفاق پویی تایلند در بانکوک، در نزدیکی این آتشكده ثبوت دارد.

شهر باستانی جالب در تایلند

شهر باستانی مربوط به تاریخ مهم آیوتایا بانکوک یکی از جذب های سیر بانکوک در سال ۱۳۵۰ بنا نهاده و به نشانی دارالسلطنه تایلند نیز در نظر گرفته شد. این شهر در قرن ۱۷ یکی از ثروتمندترین شهرهای چرخاب طاحنه به سرشماری می رفته و مسافران تور تایلند را به خود جذب می کند. آیوتایا در ثغور ۴۱۷ سال پاتخت تایلند بود ولی در سال ۱۷۶۷ محل حکومت ۳۳ تن از ملوك تایلند از سرخ های یكسان بود تا لشكر برماهه به آن شبیخون کرد و آنرا فتح و تخریب نمود.
آیوتایا در ۷۶ کیلومتری شمال شهر بانکوک ایستادگی دارد. از این شهر که زمانی بسیار از ۴۰۰ معبد رو در شخص جای داده بود، هم دوره فقط آلبوم ای از عبادتگاهها و ناحیه رده بازار هایی از بوداهای نیمه لم یزرع و دیرینه به جا تتمه است.