تبلیغات
گردشگری و توریسم - رومانی، یک مقصد گردشگری متفاوت
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

رومانی، یک مقصد گردشگری متفاوت

تابستان شروع شده است و سفرها نیز از سوی خانواده ها در حال انجام گرفتن است که در این بین میزان سفرهای خارجی نیز مقدار قابل توجهی است. اما بنظر شما به چه کشوری می توان سفر کرد که هم جذاب باشد و هم متفاوت تر از همه نام های بزرگ مثل فرانسه و ایتالیا و... ؟

سفر به اروپا همیشه با هزینه بسیار زیادی همراه بوده است، امروز قصد داریم یکی از کشورهای معروف اروپا را برای شما معرفی کنیم ، که دارای منحصر به فرد ترین مکان های دیدنی است و سالانه مسافران بسیاری برای سیاحت و سفر را به خود جذب می کند . این کشور از نظر اقتصادی برای شما بسیار مناسب می باشد و می توان گفت می توانید لذت کافی را از بودن در این کشور ببرید.

کشور رومانی که در جنوب شرقی قاره اروپا قرار گرفته است، از طرف غرب با مجارستان و صربستان  و از شمال شرقی و شرق با اوکراین همسایه است.

رومانی
رومانی

این کشور علاوه بر جاذبه های طبیعی ، دارای فرهنگی بسیار غنی ، مناظر و چشم اندازهای فوق العاده رویایی است. این کشور با داشتن مساحتی در حدود ۲۳۸ هزار کیلومتر مربع نهمین کشور اتحادیه اروپا است و همچنین جمعیت فعلی این کشور بالغ بر ۲۰ میلیون نفر می باشد، همه این موارد باعث شده تا این کشور به یکی از بهترین مقصد های توریستی تبدیل شده است.

همانطور که گفتیم این کشور دارای جاذبه های بسیار دیدنی است ، در ادامه قصد داریم تا تعدادی از این جاذبه ها و دیدنی های کشور رومانی را برای شما بیان کنیم. پس با اخبار گردشگری ما همراه باشید.

مامایا

رومانی
رومانی

یکی از معروفترین جاذبه های دیدنی رومانی که انسان را به حیرت وامی دارد، این منطقه که در لبه دریای سیاه قرار گرفته است، معروفترین تفرجگاه ساحلی مردم رومانی به حساب می آید.  شهر مامایا بسیار کوچک بوده اما یکی از ویژگی های این شهر امتداد ۸ کیلومتری آن می باشد. ساحل این منطقه بسیار آرام می باشد و برای تفریحات و ورزش های آبی بسیار مناسب می باشد اما پرطرفدار ترین ورزش آبی در این منطقه موج سواری است.

دلتای دانوب

قسمت اعظم این دلتای بزرگ اروپا در کشور رومانی قرار گرفته است، می توان گفت این دلتا بخشی از دریای سیاه بوده و مکان بسیار مناسبی برای گونه های خاص جانوری و گیاهی بدل گشته است. این تالاب از جملعه بزرگترین تالاب های دنیا محسوب می شود و تمام این ها این مکان را به استثنایی ترین منطقه برای گردشگران تبدیل کرده است. غروب در این تالاب بسیار بی نظیر بوده و تصویری رویایی را برای شما بوجود می آورد.

براسوو

رومانی
رومانی

این شهر در مرکز رومانی قرار گرفته است و دارای ویژگی های متنوعی از زندگی مدرن و پویایی شهری است.این شهر توسط کوه های کارپاتین به شهر کوهستانی بدل شده است ، تفرجگاه بسیار مناسبی برای اسکی و اسکیت روی یخ است. یکی از زیباترین جاذبه های این شهر کلیسای سیاه است که به علت آتش سوزی سنگ های این کلیسا را سیاه نمود نامگذاری شده است.یکی از معروفترین خیابان های این شهر خیابان روپ می باشد.

صومعه نقاشی شده

یکی از منحصر به فردترین جاذبه های دیدنی کشور رومانی صومعه های نقاشی شده بوکووینا می باشدکه در بخش شمالی شرقی کشور رومانی قرار گرفته است. دیواره های خارجی این کلیسا با نقاشی هایی استادانه از چهره های قدیسین و پیامبران و زندگی حضرت مسیح پوشیده شده است.