تبلیغات
گردشگری و توریسم - جاذبه زیبا و دیدنی کره
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

جاذبه زیبا و دیدنی کره


در چند سال اخیر صنعت گردشگری بسیار تغییر پیدا کرده است، این باعث شده تگردشگران و عاشقان سفر به راحتی بتوانند با استفاده از ابزارها و وسایل جدید به مسافرت رفته و اوقات بسیار خوبی را داشته باشند، در ادامه با وبلاگ گردشگری و توریسم همراه باشید تا شما را با جاذبه زیبا و دیدنی کره آشنا کنیم.

فرهنگ شرق آسیا یکی از کهن ترین و قدیمی ترین فرهنگ های تاریخ می باشد، که برای بسیاری از مردم زیبایی های خاص خود را دارد، این فرهنگ بر پایه تعامل و احترام بنا شده است  و این فرهنگ در جامعه جریان دارد، به طوری که در معماری ، در غذا خوردن و در تمام روز می توانید شاهد این فرهنگ باشید.

کشور کره یکی از این کشورها است که توانسته بر محوریت همین فرهنگ به جایگاه خوبی در دنیا دست پیدا کند و پیشرفت را در کنار توسعه برای خود به ارمغان آورد. سفر به این کشور برای بسیاری از گردشگران و توریست ها لذت بخش بوده ، کشوری که فرهنگ خود را به مدرنیته گره زده و با هم توانسته اند پیشرفت کنند. در بخش گردشگری امروز قصد داریم تا شما را بیشتر با جاذبه های دیدنی کشور کره آشنا کنیم.کاخ سلطنتی گیونگ بوک گانگ

این کاخ در سوم سال تاسیس سلسله چوسان ساخته شده است، که برابر با سال ۱۳۹۵ میلادی است.این کاخ در قلب پایتخت قرار گرفته است و نماد اقتدار این سلسله را در گذشته بیان می کند.این کاخ  بزرگترین قصر در بین دیگر قصرهای  این سلسله به حساب می آمده است. پس از تلاش های دولت در سال ۱۹۹۰ برای بازسازسی و مرمت این بنا که طی اشغال ژاپن صورت گرفته بود، این مکان به موزه ملی کشور کره تبدیل گردیده است.

جاذبه هلای دیدنی کره
جاذبه هلای دیدنی کره

میدان دیزاین دانگ دمون

این سازه یکی از غیر متعارف ترین سازه های دنیا می باشد، مجموعه این میدان شامل ۵ تالار اصلی می باشد، تالار هنر، آزمایشگاه دیزاین، پارک دیزاین، تالار و موزه، این مکان به سکویی برای خلاقیت کره تبدیل گردیده است.در موزه این مکان تمام سلیقه های جهانی را می توانید شاهد باشید، فضاهای چند منظوره این سازه محیطی برای تجربه و خرید را یکجا برای شما به ارمغان می آورد.این مکان یکی از بهترین جاذبه های دیدنی دنیا به حساب می آید، از طرفی این این مکان برای نشست ها ، همایش ها وسایر رویداد نیز استفاده میشود.

دیوار شهر سئول

این دیوار با تمام زیبایی ها خود درسال ۱۳۹۶ میلادی در زمان سلسله چوسان ساخته شده است، از مشخصات فنی این دیوار می توان گفت گه در حدود ۷ الی ۸ متر ارتفاع دارد و در طی ۱۸ کیلومتر کشیده شده است، این دیوار در گذشته ۸ دروازه داشته است، اما امروزه تنها ۶ عدد از این آثار باقی مانده است.

جاذبه های دیدنی کره
جاذبه های دیدنی کره

بازار نام دمون

این بازار زیباترین و بزرگترین بازار سنتی کره است ، که توانسته فرهنگ خود راحفظ کند، این بازار  با بیش از ۱۰ هزار مغازه است در زمان سومین پادشاه چوسان بر پا شده است و محصولات دارویی و احتیاجات مردم را از این بازار عرضه می کرده اند، این بازار یکی از جاذبه های بسیار دیدنی برای خانواده ها و گردشگران می باشد که می توانند ضمن دیدن بازار از خوراکی های خوشمزه آن نیز میل کنند.موضوعات مرتبط

گردشگری آسیای شرقی ،