تبلیغات
گردشگری و توریسم - 2 جاذبه حیرت انگیز در دبی
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

2 جاذبه حیرت انگیز در دبی

در این مقاله قصد داریم تا با دو تا از جاذبه های توریستی دبی آشنا شویم. دبی شهری زیباست و بسیار پرطرفدار است.جاهای دیدنی دبی بسیار زیاد است که البته در این مقاله ما به یک هتل و به یک پارک آبی اشاره می کنیم. از 2 جاذبه حیرت انگیز در دبی که معرفی خواهیم کرد، اولی بلندترین هتل دنیاست و اقامت در ان را پیشنهاد می کنیم و دومی هم مجهزترین است.

دبی

هتل جی دبلیو ماریوت مرکیس

بلند قامت ترین هتل دنیا نیز در امارات و در شهر دبی افتتاح گردید. بلندترین هتل با عنوان «جی دبلیو ماریوت مرکیس» رسما در 26 فوریه به عنوان بلندترین هتل در دبی افتتاح شد.

هتل جی دبلیو ماریوت مرکیس

این رکوردی جدید برای امارات بود که دبی توانست به ثبت برساند و بار دیگر نام دبی را در صدر دنیا در یک موضوع قرار دهد تا تقاضا برای تور لحظه آخری دبی را دوباره به اوج برساند. این هتل با ارتفاع 355 متر (1099 فوت) در اکثر شهرها، بلندترین آسمان خراش محسوب می‌شود. اما در دبی این هتل در سایه‌ بیش از دوبرابر ارتفاع برج خلیفه یکی از بلندترین آسمان‌خراش‌های جهان با ارتفاع 828 متر قرار دارد.

هتل جی دبلیو ماریوت مرکیس

پارک آبی وایلد وادی دبی

مجهزترین پارک آبی دنیا، و بلندترین سرسره آبی دنیا (بعد از آمریکا) برای دبی است. پارک آبی وایلد وادی (Wild Wadi Waterpark) پارک آبی وایلد وادی دبی به شکلی طراحی گردیده تا ساعتهای مدیدی از لذت و هیجان را به جستجوگران هیجان و همچنین خانواده ها تقدیم نماید. این پارک با مساحتی حدود 5 هکتار مابین هتل مشهور برج العرب و هتل ساحلی جمیرا قرار دارد.

پارک آبی وایلد وادی دبی

منبع: http://www.e-dubai.ir