تبلیغات
گردشگری و توریسم - جاذبه های گردشگری شرق آسیا (فیلیپین)
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

جاذبه های گردشگری شرق آسیا (فیلیپین)

فیلیپین کشوری بسیار زیبا در شرق آسیاست که همواره جاذبه های گردشگری خاص آن مورد توجه توریست های سراسر جهان قرار داشته است. ما در این مقاله قصد داریم به جاذبه های گردشگری شرق آسیا (فیلیپین) بپردازیم آنها را به شما معرفی کنیم. با وبلاگ گردشگری و توریسم همراه باشید.

ال نیدو

بوهول

میمون فوق العاده کوچکی به نام tarsier با چشم های درشت نارنجی و انگشتان کوچک خود به عنوان مدل سخنگوی آبخست ی بوهول نهان می شود. سفر کوتاهی از سبو Cebu شما را به منطقه ای می رساند که یکی از معدود نقاط باقیمانده برای زندگی این پستاندار کوچک است. ویژگی های جغرافیایی خاص و عجیب تپه های شکلاتی به عنوان دومین جاذبه برای افرادی که قصد مرواریدجویی غوص در این ناحیه را ندارند به شمار می رود. شکل خاص تپه های این ناحیه با اسطوره ای چسبیده است که تشکیل آنها را به پرتاب کردن صخره هایی توسط یک غول عصبانی نسبت می دهد. باآنكه بیشتر بازدیدکنندگان این منطقه برای لذت بردن از فرجه های نفس گیر شیرجه و تفكر به این منطقه می آیند.

آتشفشان مایون

آتشفشان مایون با ارتفاعی بیش از 2400 متر بالاتر از سطح دریا، برای شکل مخروطی کاملا متقارن آن قابل توجه است. بازدید کنندگان در اینجا می توانند از تعدادی فعالیت ها مانند کمپینگ، کوه نوردی، پیاده روی، تماشای پرنده و عکاسی لذت ببرند. آتشفشان مایون فعال ترین آتشفشان در فیلیپین است که بیش از 49  بار در 400  سال باستان جوشش داشته است. مخرب ترین غلیان آتشفشان مایون به سال 1817 باز می گردد که شهرهای نزدیک را با سنگ های آتشفشانی مورد هدف قرار داد. برج ناقوس کلیسا و آنچه که از کلیسای باروک از فوران 1814  باقی الباقی است را هنوز هم می توان مشاهده کرد.

ال نیدو


ال نیدو (El Nido)

این دهکده ساحلی کوچک که روی لبه خلیج باکوئیت در پالاوان شمالی قرار گرفته است بخاطر رابطه داشتن بیش از 50 پنهان سازی سنگی کارست در آبهای نیلگون پر از تقسیم ها و مرجان های رنگارنگ مشهور است. بسیاری از آژانس های مسافرتی این ناحیه و استان آن را یکی از مقاصد اصلی سفر در دنیا می نامند که برای دوستداران سواحل بهشت محسوب می شود. آبخوست های کوچک و بزرگ ال نیدو پر از غارهای عمیق و تالاب های باشکوه و كناره ها شنی سفید زیبا هستند و حیات وحش آنها در هیچ کجای دنیا دیده نمی شود. گشت های تفریحی با قایق و گشت با اتوبوس نیز برای گردشگران مهیاست.

دهکده‌ی ساگادا

این دهکده‌ی کوهستانی در شمال کشور فیلیپین قرار دارد. این دهکده مرکز اصلی فرهنگ ایفوگائو به شمار می‌رود. از دیدنی‌های ساگادا می‌توان به تابوت‌های آویزان از صخره ما و شالیزارهای خوش عطر برنج آن نام برد. این منطقه دارای شب‌هایی اضافه سرد و صبح‌هایی مه‌گرفته است. کوهستان‌های سرسبز اطراف دهکده زیاد روی‌اشی و تماشایی هستند.

ال نیدو

شهر ساحلی پوئرتو گالرا

در قسمت جنوبی مانیل سواحل علاوه زیبا، ناحیه ها عالی غواصی و تبدل گسترده گونه‌های دریایی با صدها گونه شعبه منطقه را در شهر ساحلی پوئرتو گالرا می بینیم که از بهترین سواحل مرجانی آسیا به شمار می رود و در آن امکان دسترسی سریعی به محال خرید، رستوران‌ها، بلوكها شب‌نشینی و هتل‌ها و اقامتگاه‌ها و وزن پایگاه زیادی فروشگاه و قهوه‌خانه وجود دارد. البته بندرگاه طبیعی موئل بِی یکی عقبا از جذابیت‌های محبوب این منطقه می باشد و محبوب‌ترین كناره ها آن، وایب بیچ و سابانگ بیچ هستند.

موضوعات مرتبط

گردشگری آسیای شرقی ،