تبلیغات
گردشگری و توریسم - جاذبه گردشگری زیبای کوه راش‌مور
  • گردشگری
  • گردشگری و توریسم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری و توریسم خوش آمدید

جاذبه گردشگری زیبای کوه راش‌مور

آمریکا یکی از کشور هایی است که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد این کشور با تمام زیبایی های خود دارای دیدنی های خاصی می باشد که که مخصوص این کشور زیبا می باشد. اگر محدودیتی برای سفر به این کشور را ندارید می توانید از زیبابی های این کشور زیبا دیدن کنید. در ادامه در مورد جاذبه گردشگری زیبای کوه راش‌مور بیشتر صحبت خواهیم کرد.
جاذبه گردشگری زیبای کوه راش‌مور

فقط در آمریکا می توانید ببینید که رخ های روسای جمهور خود را روی کوه حکاکی کنند.  در کوه راش‌مور می توانید حکاکی های جلد غشا چهره جورج واشنگتن، توماس جفرسون، تئودور روزلوت و آبراهام لینکلن را روی کوه ببینید. مناطق نهادین متجاوز وصله زینت درعوض جهت کشف و گشت در جوانب ناحیه تپه های سپیدرنگ هستی و عدم دارند که باید ثغور یک تا دو دوره به سمت سرانجام و اینك رانندگی کنید.
ادبود ملی کوه راشمور (Mount Rushmore National Memorial) یک پارک و یادمان ملی است که در نزدیکی کیستون در ایالت داکوتای جنوبی ایالات متحده آمریکا تثبیت دارد .ساخت این مجسمه رقم پرچم یادواره از سال ۱۹۲۵ میلادی روی زمین‌های سرخ‌پوستان عترت لاکوتا اوایل شد. در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق پس از قوی پشتی از دل آسوده وجه فدرال خلق و ساز این بنای یادبود در سال ۱۹۲۷ ابتدا شد و چهره‌های صنعتگر جمهورها بین سال‌های ۱۹۳۴ تا ۱۹۳۹ تکمیل شد.
این بنای یادبود از سال ۱۹۳۳ در متذكر که هنوز زیر ساخت‌های آن در حال بسامان شدن بود تا به امروز، ۲ میلیون گردشگر را در سال به خود جذب کرده است.کوه راش‌مور جمع بر یک بنای یادبود به آیه خلق نكوهیده زشت و بهایم متنوع از جمله: کرکس، عقاب، شاهین، سنجاب، جوجه تیغی، گرک صحرایی، گوسفند کوهی آمریکایی الخ که در این ناحیه حیات دارد كیفیت محل كثرت از گردشگران استقرار نژند است.موضوعات مرتبط

گردشگری آمریکا ،